Реферат по предмету "Психология"


План-коспект уроку з психології для першого курсу на тему "Порозуміння в колективі"

Контрольна робота
 
План-коспектуроку з психології для першого курсу на тему «Порозуміння в колективі»

Цільові завдання:
 
·         проявити цікавість учнів до внутрішнього світу оточуючих, а такождо свого внутрішнього світу;
·         допомогти зрозуміти частково причини певних ситуацій.
Задачі:
 
Навчальні:
·         навчитися бачити нове у вже знайомих людях;
·         навчитися сприймати позитивно одногрупників.
Розвивальні:
·         розвиток вміння розуміти, що часто ми придумуємо історії життя, незнаючи правди;
·         розвиток вміння толерантно ставитись до однолітків.
Виховні:
·         виховати вміння краще поводити себе в колективі.
Тема: порозуміння в колективі
Мета: навчити студентів кращерозуміти себе та оточуючих

План заняття
 
1.  Організаційний момент – перевіркаприсутніх (15 хвилин)
2.  Повідомлення теми та метиуроку(5 хвилин)
3.  Вправа на знайомство (20хвилин)
4.  Вправа «Історія» (20хвилин)
5.  Обговорення і підведенняпідсумків, домашнє завдання (20 хвилин)

Хід виховногозаходу
 
1.        Проводиться вправа на знайомство
Вонарозрахована на знайомство з новим колективом. Спочатку представляється ведучий,а потім по черзі учні передають ручку і також представляються, називаючи 3речі, які їм подобаються і які їм не подобаються. Ця вправа дає можливістьбільше дізнатись про своїх одногрупників, краще зрозуміти їхню поведінку упевних ситуаціях. Дізнавшись, що подобається, а що ні людям, які тебе оточують,легше побудувати свою поведінку по відношенню до них. Ця вправа наштовхуєзадуматись глибше, зазирнути у свою душу, адже потрібно в 3 речахохарактеризувати, що подобається і що ні, тому що зазвичай таких речей безліч;вправа допомагає узагальнити те, про що думаєш.
 
2.                    Наступною проводиться вправа «Історія»
Цягра розрахована на поліпшення розуміння в колективі і на довіру. Спочаткувибирається одна людина, яка виходить за двері. Перед тим, як вона вийде всімоголошуються умови: «головний герой» виходить за двері і решта за 5 хвилинвигадує історію. Потім повертається головний учасник і задає класу питання.Питання є закриті, вони повинні передбачати лише відповідь «так» або «ні».
Колиучасник виходить за двері, то всім оголошується, що історію, як таку, ніхто невигадує. Просто, якщо питання закінчуються на голосну, то всі відповідають«так», а якщо на приголосну – то «ні».
Грапродовжується до того моменту поки головний герой зрозуміє, що гри ніякоїнемає.
Цягра є спрямованою на те, щоб показати учням як часто ми у своєму житті завдякинашій фантазії самі вигадуємо історії. У грі висвітлюється те, що ми дуже частовіримо в те, що самі вигадали. А, як ми знаємо, такі надумані історії не завждидобрі і тоді, якщо ми вже у щось повірили, то, відповідно, спрямовуємо своюповедінку в те чи інше русло. А поведінка, яка побудована не на фактах, а навидумках, зазвичай, не носить позитивного характеру. Тому ця гра розрахована іспонукає дітей до аналізу тих, чи інших життєвих ситуацій, вона закликаєдивитись на речі реальними очима і перш ніж у щось повірити, прийняти потрібноперевірити факти.
3.                    Підведення підсумків
Назакінчення виховного заходу всім студентам було запропоновано поділитисьвраженнями. Були задані такі запитання:
·         Як вони себе почувають?
·         Що сподобалось і що ні?
·         Чи хотіли вони ще такі заняття у формі ігор?
·         Чи взяли вони щось нове для себе?
Вправарозрахована на те, щоб учні скинули зі себе переживання, які були під часуроку.
4.                    Домашнє завдання
Булаоголошена тема наступного заняття «Агресивність і конфліктність у підлітковомувіці» і було задане домашнє завдання. Учням необхідно було на наступне заняттяпринести вирізки з журналів з обличчям різних людей, які б виражали негативніемоції і позитивні.


Не сдавайте скачаную работу преподавателю!
Данный реферат Вы можете использовать для подготовки курсовых проектов.

Поделись с друзьями, за репост + 100 мильонов к студенческой карме :

Пишем реферат самостоятельно:
! Как писать рефераты
Практические рекомендации по написанию студенческих рефератов.
! План реферата Краткий список разделов, отражающий структура и порядок работы над будующим рефератом.
! Введение реферата Вводная часть работы, в которой отражается цель и обозначается список задач.
! Заключение реферата В заключении подводятся итоги, описывается была ли достигнута поставленная цель, каковы результаты.
! Оформление рефератов Методические рекомендации по грамотному оформлению работы по ГОСТ.

Читайте также:
Виды рефератов Какими бывают рефераты по своему назначению и структуре.

Сейчас смотрят :

Реферат Законы XII таблиц - памятник рабовладельческого права
Реферат Автономная республика крым судакский городской совет исполнительный комитет
Реферат Возможности снижения себестоимости продукции завода ПТМ за сч т улучшения нормирования труда
Реферат 06. 01. 02 Мелиорация, рекультивация и охрана земель
Реферат Юридические способы защиты авторского права в России
Реферат История математики: Классическая Греция
Реферат Biography Of Nolan Ryan Essay Research Paper
Реферат Анализ материальнотехнического обеспечения производства ОООКонси
Реферат Интравезикальные инъекции ботулинического токсина А в лечении синдрома болезненного мочевого пузыря
Реферат Co2 In The Atmosphere Essay Research Paper
Реферат Плакаты, как вид наружной рекламы
Реферат Global Warming And The Greenhouse Effect Essay
Реферат Борьба чернокожего населения Соединенных Штатов Америки за гражданские права
Реферат Областная специализированная школа для одарённых детей "Дарын" - школа интеллектуального развития
Реферат Проблема характера в произведении Трифонова "Дом на набережной"